Sunday, July 08, 2012

Niedziela / Sunday


Od rana leżę i patrzę na mój balkon, wypoczywając po wczorajszym taras-party u znajomych. Upał w domu, choć na zewnątrz wiaterek.
Na obiad potrawka z królika. Schłodzone białe wino.
Przewiduję popołudniową drzemkę. ^-^*~~~
I've been laying on the sofa and looking at my balcony since the morning, resting after last night's patio-party at our friends'. It's hot in the flat although there is some Summer breeze outside.
Rabbit stew for dinner. Cold white wine.
I can feel the afternoon nap coming. ^-^*~~~

8 comments:

 1. Piękny masz ten balkon! Na pewno niezła radocha zjeść coś, co sama wychodowałaś :)) Ja wcinam borówki z działki :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki! *^v^* Tak, to niesamowita przyjemność, tym bardziej, że oprócz papryki i ziół większość wyhodowałam od nasionka.
   Rozważałam borówki, ale w sobotę widziałam krzak borówki u rodziców na działce. Dobrze, że jej nie kupiłam, zajęłaby mi środek balkonu a jak widać, nie ma tam już wcale miejsca! ^-^*~~

   Delete
 2. Oj te taras-party to dla urządzających jest radocha, a dla sąsiadów udręka... Nie ma to jak party nad wodą, działce itp... :)) Ależ Ci się roślinność rozbujała :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Akurat byłam na osiedlu, która składa się z miliona stykających się ze sobą tarasów i wielkich balkonów, na których często są party w różnych częściach budynków. Zresztą, było bez muzyki i tylko kilka osób.
   Rozszalała się, to prawda! *^o^*

   Delete
 3. Wczoraj szwagierka oznajmiła, że nasz balkonik wygląda jak pole uprawne. Otóż się myliła... :> Czy masz tam miejsce na postawienie stopy?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na stopy tak, ale na nic więcej... Żeby podlać to co pod barierkami, muszę wstawić do mieszkania trzy donice z pomidorami, które zajmują centralną część. Już niedługo i powierzchnia się zwiększy! ^o^*~~

   Delete
 4. Swietnie urzadzony balkon :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Chciałaś powiedzieć "świetnie upchany balkon". ^^ Świetnie urządzony to dopiero będzie, byle do sierpnia! *^v^*

   Delete