Thursday, October 31, 2013

39Dziś są moje urodziny. Ale nie mam czasu nic więcej napisać, bo zażyczyłam sobie mieć w urodziny randkę i mąż zaplanował mi na dziś randkę całodzienną z wieloma atrakcjami. Także, teraz idę świętować i widzimy się później! *^o^*~~~
It's my birthday today. I cannot write anything more now because I mentioned that I'd like to go on a date on my birthday and my husband planned a whole day full of attractions. So, I'm leaving now and see you later! *^v^*~~~
今日は私の誕生日です。夫は誕生日のデートを準備をした。終日忙しつもりだよ。今、私は行かなければならない!じゃまたね!*^-^*~~~

21 comments:

 1. To wszystkiego najlepszego i udanej randki :)

  ReplyDelete
 2. Wszystkiego naj, naj i udanego dnia!

  ReplyDelete
 3. Olalala, wszystkiego najlepszego, motków najmiększych, pomysłów niewyczerpanych, pocałunków najsłodszych i spełnienia marzeń!

  ReplyDelete
 4. Zdrowia, spokoju, inspiracji oraz wiernych przyjaciół i życzliwych osób w Twym życiu - wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin ;-))))

  ReplyDelete
 5. Łaa no to wszystkiego co najlepsze!! Zdrowia, miłości, żeby szycie i życie szło bez większych oporów:):)
  Ściskam i pozdrawiam!!

  ReplyDelete
 6. Wszystkiego najlepszego! Niech pasmanterie będą dobrze zaopatrzone, maszyna posłuszna, druty w sam raz do ręki, a udziergi i uszytki satysfakcjonujące. I niech się marzenia spełniają!!!
  Miłej całodziennej randki.

  ReplyDelete
 7. Wielu inspiracji,miłych chwil spędzonych przy tym co lubisz,codziennego uśmiechu,radości zwłaszcza z codziennych rzeczy,i jeszcze aby spełniło się wszystko to o czym tylko zamarzysz.

  ReplyDelete
 8. Ooooo! Gratulacje i najlepszejsze zyczenia! Bawcie sie dobrze na randce :-)

  ReplyDelete
 9. Wszystkiego naj, naj! Żeby atrakcji i natchnienia nigdy nie brakowało. I żeby Japonia była na wyciągnięcie ręki :)

  ReplyDelete
 10. W takim razie baw się dobrze, a ode mnie przyjmij najserdeczniejsze życzenia, mnóstwa inspiracji, szczęśliwości i zdrowia :))

  ReplyDelete
 11. Spelnienia wszystkich marzen, wielu pieknych chwil w zyciu i duzo zdrowka (niech ten reumatyzm idzie sobie w czorty)!

  ReplyDelete
 12. ヨアンナ、お誕生日おめでとう。今年も良い一年になりますように!

  ReplyDelete
 13. Poszliscie na trick or treating? Pamietam ze przebieralam dzis corke na wiedzme i pomyslalam, ach Halloween, Brahdelt ma urodziny :) Bardzo odpowiednia data dla kogos tak barwnego, pozwole sobie zauwazyc. Wszystkiego najlepszego:)

  ReplyDelete
 14. HAPPY BIRTHDAY!!! Hope that you are having a wonderful day.

  ReplyDelete
 15. Wszystkiego najlepszego kochana, mam nadzieję że po wczorajszej randce urodzinowej, wstaniesz dziś wypoczęta, szczęśliwa i młodsza o jakieś 10 lat ;3

  ReplyDelete
 16. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! :)

  ReplyDelete
 17. Dołączam się do życzeń.

  ReplyDelete