Sunday, March 14, 2010

Winter Wonderland

Kto by pomyślał... Dziś około 22:00 odsunęłam zasłonę w pokoju i zobaczyłam taki widok. ~^^~
Who would have thought?... Today around 10 pm I've looked outside my window and that's what I saw. ~^^~
9 comments:

 1. tja, mam podobny widok i jakoś w połowie marca wcale mnie nie urzeka:(:(:(

  ReplyDelete
 2. Fiu, fiu... a nas obudziło skoro świt bezczelne słońce, bardzo jaskrawe. Dużo czasu spędziło z nmi, ale około 16:00 schowało się za śniegiem i chmurami. I przez chwilkę było podobnie. A teraz mamy mrozik ^^

  ReplyDelete
 3. looks beautiful, like a winter wonderland. i like freshly fallen snow in the night before it has been disturbed. it brightens everything up and its so quiet.
  Lovely photos!

  ReplyDelete
 4. No takiej zimy to u nas od dawna nie było .Pożytek z niej jest bo moja latorośl najmłodsza nauczyła się jeździć na nartach i łyżwach a ja obnosiłam wszystkie szaliki czapki i co tam jeszcze na zimę nadziergalam .Wszystkim , którzy chcą na mnie fuknąć , ze zimę dluuugachna chwale informuje, ze jako optymistka to ja mam tak zawsze :)

  ReplyDelete
 5. Pragnę wiosny całą sobą, ale takie widowki niezmiennie zapierają mi dech w piersiach. Poszłam sobie na spacer otoczona tym puchem:)

  ReplyDelete
 6. He, he, a ja wczoraj w te śnieżycę wracałam samochodem z Łodzi - nie dość, że ciemno, to śnieg tak walił, że nie było widać ani samochodów przed nami, ani nawet barierek odgraniczających pasy i autostradę od pola :-( Jakoś dojechaliśmy, ale z duszą na ramieniu. A podobno pod koniec tygodnia ma być już kilkanaście stopni ciepła ... na parę dni.. i znów mrozy... ja się wypisuję z tej zimy normalnie ;-)

  ReplyDelete
 7. a mnie to nie rusza, zaczęłam lubić zimę, bo wiem, że się już kończy. Do tej pory mam wilgotne nogawki, po tym jak przegalopowałam po zaspach śnieżnych na skróty do pracy. Ale jakoś mi z tym dobrze :D

  ReplyDelete
 8. Piekna zima jak z pocztówki. Szkoda tylko, że w połowie marca. Koleżanki, szykujcie porządną Marzanne. Trzeba będzie zimę starymi sposobami pogonić w tym roku!

  ReplyDelete
 9. Z takim widokiem za oknem czarować, by zimę odpędzić to jak kopnąć spaniela. I nawet cieszy taki widok i takie pożegnanie z zimą, tym bardziej że wiadomo, że 15 marca do czegoś te pory roku zobowiązuje ;-)

  ReplyDelete