Wednesday, June 29, 2011

Warzywa / Veggies

Musiałam wczoraj naładować baterie do aparatu, więc biorę ładowarkę i próbuję ją włączyć do prądu. Wtykam, wtykam, ciągle coś nie pasuje, aż wreszcie zrozumiałam - na wtyczce wciąż była podłączona japońska przejściówka do ichniejszego gniazdka...
I had to charge the camera batteries yesterday so I took the charger and tried to plug it in. I kept trying and I couldn't, and then I realised that the charger still had the Japanese adapter on the end...

Skarpetki Origami prawie skończone i zrobiłam w trakcie ich dziergania śmieszną pomyłkę... *^v^* Pokażę Wam o co chodzi, jak już będą gotowe.
Natomiast teraz zastanawiam się nad wyborem nowego projektu, kolejne skarpetki już stoją w kolejce, ale rozważam różne sweterki i jakoś żaden mnie nie porywa. Ma być mały, blisko ciała, bez zbytnich kombinacji, na druty 2,5 mm. Jakieś pomysły, proszę?
I almost finished my Origami socks and I made a funny mistake while knitting the heel... *^v^* I'll show you what I did when they're ready.
Now I've been thinking about the next project, more socks are in the queue but I also want to make a cardigan and the problem is I don't like any of them. I want it to be small, fitted, not too fancy in shape and desing, for 2,5 mm needles. Any ideas, please?
(Warzywa nie są związane z treścią tego wpisu, są po prostu smaczne. ~^^~)
(Vegetables are not in any way connected with this post, they are just tasty. ~^^~)

2 comments:

  1. Może Que Sera? http://www.knitty.com/ISSUEss10/PATTquesera.php Chyba jest na większe druty, ale na 2,5 będzie wyglądać bardziej koronkowo :-)

    ReplyDelete
  2. http://knitty.com/ISSUEwinter04/PATTcandy.html

    Ja proponuję Candy!

    ReplyDelete