Saturday, February 11, 2012

...

Jeśli przyjdzie Wam do głowy poświęcić czas na oglądanie filmu "Wyścig z czasem" to... lepiej obejrzyjcie trzecią część sagi "Zmierzch". 
Albo dowolny inny film, który do tej pory uważaliście za najgorszy i najgłupszy, jaki kiedykolwiek widzieliście. 
...
Jestem jak po silnym ciosie patelnią. 
Na której wciąż smażyła się paella... ^=^*~
If you ever thought about devoting your time to watching the movie "In Time" you should rather ... watch the third part of the "Twilight" series. 
Or ANY other movie that up to this point you considered the worst and most stupid.
...
I feel like I've been hit with a frying pan.
With the paella still cooking on it... ^=^*~

14 comments:

 1. za to polecam artystę - rozśmieszy i zasmuci - obie do łez...i dzienniki rumowe - naprawdę fajne choć dziwnie się kończą, ale przyniosły mi tym zakończeniem ulgę. jutro sprawdzam żelazną damę.

  ReplyDelete
  Replies
  1. "Artysta" mnie zaintrygował, dopiero wczoraj go odkryłam! ^^ A w "Dziennikach..." gra Johnny, więc musi mi się spodobać. ~^^~ "Żelazna dama" mówi o mocnej ciekawej postaci, mam nadzieję, że film uniesie tę odpowiedzialność. I koniecznie muszę obejrzeć "Mój tydzień z Marylin"!

   Delete
 2. Oglądałam "Mój tydzień z Marylin" - bardzo mi się podobał, Michelle świetnie zagrała. Chcę też zobaczyć "Żelazną damę", a jutro wybieram się na "Artystę" :) Ten rok obfituje w ciekawe filmy jak na razie :D
  Tego co wymieniłaś raczej nie będę oglądać :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. O, nie, nie oglądaj, napisałam to właśnie ku przestrodze! ^^

   Delete
 3. no, to mam to samo do powiedzenia o filmie "Code Blue". czuję się mentalnie zgwałcona tym filmem. coś strasznego, bezsensownego, okropnego.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Przeczytałam jego opis i Ci się nie dziwię... Taki film na pewno zostałby mi w głowie i dręczył przez długi czas.

   Delete
 4. "Wyścig z czasem" ominęłam szerokim łukiem, bo nie lubię takiego kina - nic nie wnosi konstruktywnego. Lepszy jest nowy Polański.

  ReplyDelete
 5. Ślubny dziękuje za przestrogę. Może nawet posunie się do tak drastycznego ruchu, jak zwolnienie miejsca na dysku :)

  ReplyDelete
 6. To chyba jakas plaga złych filmów - obejrzeliśmy "Vampires sucks" - nigdy, nigdy tego nie róbcie. Film jest straszny. Strasznie straszny. Prawie tak zły jak "Kosmiczne jaja" i "But Manitou". Nie mogę się otrząsnąć z zażenowania - jak można stworzyć film tak beznadziejny, denny i głupi? Argh.
  Wczoraj leciało "Bridesmaids", takie sobie, ale przynajmniej nie byłam zażenowana przez cały film. Zdarzyło się, ale nie ma tragedii.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jutro z okazji Walentynek chyba obejrzymy jakiś porządny klasyk. Pierwsze dwie części "Obcego". Albo coś Takeshiego Kitano. Na współczesne kino amerykańskie nie ma co liczyć...

   Delete
 7. A ja oglaalam wyscig z czasem i podobal mi sie. cos innego, cos ciekawego choc temat zemsty oklepany to sposob przekazu oryginalny ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. W takim razie mamy kompletnie skrajne gusty filmowe.

   Delete