Thursday, December 17, 2009

5.03.2010

Uwielbiam Johnny'ego Deppa w każdej jego roli a ta Alicja na pewno będzie jedyna w swoim rodzaju! *^v^*
I adore Johnny Depp in all his roles and that Alice will definitely be one of a kind! *^v^****

Czy ja już wspominałam, że nienawidzę świąt? A tak, co roku o tej porze...
Have I ever mentioned that I hate Christmas? Oh, yes, each year around this time...

8 comments:

 1. mój ulubiony aktor niezmiennie od paru dobrych lat :] (Alicji w Krainie Czarów nie cierpię, ale dla Johnnego warto obejrzeć każdy film ;). W liceum z przyjaciółkami robiłyśmy sobie maratony z Johnnym w roli głównej (zmusiłam się do obejrzenia Secret Window, mimo że nienawidzę horrorów)

  ReplyDelete
 2. Och tak, ja już też nie mogę się doczekac. Wreszcie będzie "Alicja" taka, jaka powinna byc, czyli przerażająca i zwariowana. :)

  ReplyDelete
 3. wielką fanką Deppa nie jestem, za to Alicji jak najbardziej. "zajawkę" filmu w 3D widziałam ostatnio w kinie, z rozkoszą się wybiorę.

  ReplyDelete
 4. add me to the group waiting for Jan 1 to come around - Bah Humbug and all that

  ReplyDelete
 5. A myślałam, że z tymi świętami to tylko ja tak mam... Pocieszyłaś mnie ze nie jestem jedyną nienawidzącą świat osobą na świecie :)

  ReplyDelete
 6. Ooo this looks very good, much better than the new version of Alice they just played on the syfy channel here recently. Johnny Depp is a great actor!
  Sometimes i feel that way about christmas as well i think having my son helps me see the joy in it. Try looking at this wonderful season with different younger eyes ;)

  ReplyDelete
 7. Ja chyba jestem jedyna na swiecie ktora szczerze nie lubi Alicji ani w ogole Disneya ._.

  Ale film zdecydowanie obejrze gdyz moim sercem zwaladnal tajemniczy Walet Kier z trailera. Nie moge sie doczekac aby zobaczyc wiecej jego *_*

  ReplyDelete