Saturday, May 29, 2010

Sobota / Saturday

Dziękuję za komplementy dla sukienki, zamawiającemu też się podobała, w poniedziałek wyrusza do nowej właścicielki. *^v^* Już mam nowe projekty na warsztacie, sukienkę i spodenki dla Unoss oraz świeżo zamówioną spódnicę, nie zapomniałam też o moich lalkach, praca wre!

Jadwigo, muszę się dowiedzieć jak z tym filmem, bo wiem, że na pewno będzie dystrybułowany za darmo w jakiś sposób. Jak się dowiem to napiszę.

Dajdo, właśnie przez te kolanka Rietta nie chce stać! Są tak zbudowane, że delikatne dotknięcie stopami o podłoże powoduje, że kolanka się zginają i lalka fika koziołka. Chyba muszę zastosować drastyczne metody uzdatnienia lalki - mocny naciąg gumek w środku i obwiedzenie stawu kolanowe klejem z pistoletu klejowego, po zaschnięciu robi się z niego warstwa niczym z silikonu, co zapobiega ślizganiu się żywicy.

***

Dziś sobota, więc byłam na lalkowym spotkaniu w Coffee Heaven (to ci dopiero nowina! ~^^~ Chociaż ostatnio jakoś rzeczywiście często takie spotkania się odbywają.) Kilka lalkowych fotek, m.in. Solange w nowym makijażu, który zrobiłam w piątek.
Today is Saturday which means I've been to a dollfie meeting (there's been a lot of those meeting recently). Some photos of dolls for you, including Solange's new makeup.


Nowy mężczyzna YarnFerret. ~^^~
YarnFerret's new man. ~^^~

Ale to ona w tym związku nosi spodnie! *^v^*
But she is the one wearing trousers in this relationship! *^v^*

***

A tak w ogóle, to kupiłam dzisiaj włóczkę w Zamotane.pl - brakujący motek do Lucy i coś jeszcze, pokażę jak przybędzie w tygodniu. ^^
And I bought some yarn today - the missing skein for Lucy and something else, I'll show you what when it comes later this week. ^^

6 comments:

 1. no wreszcie będzie jakiś sweterek. okrutnie czekam nań.

  chłop fajny - taki lego-love-las. (na haju)
  najbardziej podoba mi się ta królowa śniegu.:D

  ReplyDelete
 2. solange reminds me a bit of one of my moms barbies from the 60's the way her makeup is and those long lashes :) i love it!

  ReplyDelete
 3. Och... Solange wygląda pięknie!

  ReplyDelete
 4. Solange ma super oczy. Taki głęboki lazur. Te oczy przyciągają.
  Lalki ujęte na Twoich zdjęciach są bardzo ładne.
  Walcz z anginą i odpoczywaj. Miłego dnia.

  ReplyDelete
 5. Solange ma moim zdaniem śliczne oczka i piękne usteczka.Takie stopniowane,cieniowane...no wiesz,mają w sobie cóś.A co męskich dolfów...nigdy nie lubiłam lalek-facetów ale te dolfowe kompletnie do mnie nie przemawiają...oni są tacy...albo nie męscy albo za bardzo-bardzo-bardzo męscy,jakby im nawstrzykiwali hormonów.

  ReplyDelete
 6. jupi! jestem z siebie strasznie dumna, bo oglądając najpierw zdjęcia u YarnFerret zwróciłam uwagę na "pannę podobną do Solange tylko w innym makijażu" a to była ona :) pięknie wygląda. no i nie da się ukryć, że jej biust jest naprawdę imponujący....

  ReplyDelete