Saturday, May 08, 2010

Weekend

Sezon szparagowy w naszym domu rozpoczął się na dobre, mam nadzieję w przyszłych tygodniach jeść te warzywka bardzo często. *^v^* (wybierajcie te grubaśne, w nich jest najwięcej smaku)
Asparagus season has been at full throttle in my house, I hope to eat a lot of them in the coming weeks. *^v^* (choose the thick ones, they contain the most flavour)


I jeszcze bento boxy z zeszłego tygodnia.
And some bento boxes from last week.


Jutro spotkanie robótkowe na Szarotkach, ale raczej mnie nie będzie, bo zaprosiłam rodziców na obiad, więc popołudnie mam zajęte. I zawitała do Polski pierwsza zamówiona lalka Narvy z Aria Dolls, na zdjęciach jej właściciela jest piękna i dopiero teraz nie mogę się doczekać mojego egzemplarza! Może w przyszłym tygodniu. ~^^~
Tomorrow there's a craft meeting but I invited my parents for a dinner so my afternoon has been planned already. The first Narvy from Aria Dolls arrived to its owner and on owner's photos it's even more beautiful than I expected, I really can't wait to get mine! Maybe next week. ~^^~

3 comments:

 1. U mnie też pęczek tłuściutkich szparagów czeka w lodówce na ugotowanie :-) (są już po 5 zł :-) Bento w dolnym lewym rogu cudnie wygląda, co w nim było???

  ReplyDelete
 2. gdyby nie Ty, dalej bym się zastanawiała czy już się zaczął sezon szparagowy czy jeszcze nie ;D
  a tak to odpowiedź dostałam gotową na talerzu. Ależ ja jestem leniwa...
  dzięki :*
  muszę się też pokręcić za szparagami, uwielbiam te zielone~~

  ReplyDelete
 3. Przez te pyszne szparagi na focie tez kupilam pakiecik i tez bede sie obzerac. Podobno dobre na odchudzanie :D

  ReplyDelete