Monday, June 23, 2008

Not so secret

Co do weekendu, to pogoda była w kratkę - dzień całkiem ciepły, chociaż mocno wietrzny (oj, trzymałam spódnicę, bo mi ją nieźle podwiewało!... ^^), ale za to wieczór dość zimny, żeby nie powiedzieć całkiem nieczerwcowy, w sobotę żałowałam, że nie zabrałam z domu mojego najgrubszego wełnianego swetra Lucinda.
Kalina, sari jest tak naprawdę bordowe, tylko na zdjęciu wyszło czerwone, a dzień ślubu chcieliśmy zrobić takim naszym dniem, więc wybralismy stroje według naszego pomysłu a obiad po ceremonii w bułgarskiej restauracji Varna (już nieistniejąca, niestety...). Wszyscy goście byli zachwyceni (oprócz mojej mamy, jak już pisałam...).
Antosiu, podniosłaś mnie na duchu z ta włóczką, zrobię drugie podejście! *^v^*

***

Z samego rana dostałam dziś paczuszkę od mojego
Secret Pal'a (no, nie jest taki secret, bo to Magda ze Starachowic *^v^*).
This morning I got a parcel from my Secret Pal (well, not so secret anymore, it's Magda from Starachowice *^v^*)


W środku była oczywiście włóczka - niesamowita sprawa, bo chciałam tę tasiemkową Gertę wypróbować, a tu proszę - jest w przesyłce, Magda jest jasnowidzem! ^^ Do tego niesamowicie pachnąca herbatka o tajemniczej nazwie Maharadża i pocztówka ze Starachowic. Bardzo Magdzie dziękuję! *^v^*
Inside I found some yarn - it's amazing because I wanted to try this tape Gerta and here it is, Magda is clairvoyant! ^^ There was also some amazingly smelling tea called Maharajah and a postcard from where she lives. Thank you very much, Magda! *^v^*

Z włóczki powstanie projekt dawno wyszukany, ale odkładany ze względu na brak odpowiedniej włóczki, którą teraz mam - czyli Coachella z Knitty.com.
I'm going to use this yarn for the project chosen some time ago but delayed because of the lack of the proper yarn - Coachella from Knitty.com

To gdzie się można zapisać na kolejną edycję Secret Pal'a? *^v^*
Where do I sign for the next Secret Pal swap? *^v^*

4 comments:

 1. No właśnie gdzie się można zapisać?

  ReplyDelete
 2. Aaaaaaaj i jaka ta włóczka??? No jaka? Bo sobie czasem spoglądam na nią na allegro :) Pokaż, jak na próbke wychodzi - prosze :)

  ReplyDelete
 3. Very cool. what a great color as well-it will work well for that top.
  hope you tes was yummy as well.

  ReplyDelete
 4. I'm so behind...Happy anniversary to you that is great! and I just love the picture! Love that free spirit! Your crochet necklace is so unique and it absolutely fits you..you are so talented and beautiful! Your projects just amaze me in the timeframe you make them!

  ReplyDelete