Friday, April 16, 2010

Wybór / Choice

No to rozwiązanie konkursu pt.: którą laleczkę kupiłam.
Tak więc, wybrałam Lanę z Leeke! *^v^*
So let's reveal which MSD doll I bought - I chose Lana from Leeke! *^v^*


Wzięłam dla niej tę perukę z warkoczami z firmowego zdjęcia, ale malować i ubierać będę ją sama. Dodatkowo mam dla niej w planach stylizację na postać z jednego z moich ulubionych japońskich anime, ale muszę poczekać z szyciem stroju aż lalka trafi w moje ręce, bo niestety Leeke nie podaje na swojej stronie wymiarów ciałka i nie chcę szyć w ciemno.
Na drugim miejscu wybrałabym Xiao z Blue Fairy i być może kiedyś dołączy ona do mojej kolekcji.

I bought for her the wig from the company photo but I'm going to do the makeup and clothes myself. Additionally I decided on the special stylization according to one of my favourite Japanese anime, but I must wait with sewing the clothes till the doll gets here since there are no measurements of the body on Leeke's website.
Xiao from Blue Fairy was my second choice and one day she might join my resin crowd.

I dodatkowo właśnie sobie uświadomiłam, że obydwie lalki zakupione kilka dni temu - czyli zarówna Lana jak i Narvy, to z założenia lalki-dziewczynki! To dla mnie nietypowe, bo moje poprzednie trzy lalki to główki chłopców które nasadzałam na dziewczyńskie ciała. ~^^~
And I just realized that both dolls I recently bought, Lana and Narvy, are the girls! It's not typical for me since my three previous dolls were the boy's heads put on the girls bodies. ~^^~

***

Art-glass-ak, nie ma strachu, na pewno nie zacznę szaleć z uprawianiem sportów, jestem na to zbyt leniwa... ^^ Trzymam kciuki za Twoje wyniki!

***

Zapowiadają słoneczny weekend, spędźcie go kreatywnie! ~^^~
Have a great creative weekend! ~^^~

7 comments:

 1. ależ ona ma słodziutkie spojrzenie ^^
  takie niewinne ;)
  nie mogę się jej doczekać na żywo, Narvy zresztą też :D

  ReplyDelete
 2. a jednak:) słodka jest ta lala.

  trzymam mocno kciuki, trzymam:)

  z racji zamieszkania w Krakowie, zamierzam się na weekend zabarykadować w mieszkaniu z pożywieniem i napitkiem, i - ponieważ uległam presji społecznej - dłubać Myrtle Cardigan. jakby nie było - kreatywne to będzie:)
  Tobie też - miłego, słonecznego!

  ReplyDelete
 3. po pierwsze i najważniejsze: dobrze,że wracasz do sił:) bardzo się cieszę:)
  ładna Lalka - wszystkie były ładne...
  pozdrawiam
  p.s w weekend chyba będę kreatywnie kopać ziemię pod przyszły trawnik:)ale jako przezorna kobieta, w pobliżu mam zawsze leżak, bo człowiek to nie maszyna i się przecież męczy;) ,a przy leżaku oczywiście koszyk z drutami, albo nowym zajęciem: mereżką. oby rzeczywiście było ciepło...

  ReplyDelete
 4. No to trafiłam z moim typowaniem :) Mam nosa :) Co do weekendu - zamierzam nie wyłazić z domu i oddać się szydełkowaniu, kreatywnemu oczywiście.

  ReplyDelete
 5. oh yay, that is a good one, i almost guessed her. must be fun to be picking out the dolls.

  ReplyDelete
 6. A propos Alicji... widziałaś?
  http://www.ravelry.com/patterns/library/alice-in-wonderland-doll

  ReplyDelete
 7. Dobry wybór!Jest naprawdę piękna.Hmm..te oczyska...

  ReplyDelete