Saturday, October 25, 2008

Amber

Wyszedł nowy katalog Kim Hargreaves "Amber". oto kilka modeli, które mnie się spodobały:
The new Kim Hargreaves's catalog called "Amber" is available, Here are some of my favourites:
***

Kalino, elektroniczne gadżety kolekcjonuje mój mąż! *^v^*

Fiubzdziu, ja na wszystkich japońskich horrorach zamykam oczy cały czas, one są naprawdę straszne! A co do dentysty, to już mam dość... dzisiaj ukruszył mi się kolejny ząb! Jakaś zębowa klątwa nade mną wisi!

Kath, dużo zależy, jak kolekcjonerzy wystylizują swoje lalki, z filmami Burtona to akurat bardziej niż dollfie kojarzą mi się właśnie lalki Blythe czy Pullip, one mają takie wytrzeszczone oczka. ^^ Moje ulubione stylizacje to takie eteryczne retro i gotyk, dużo koronek i powłóczystości.
I masz rację - to na pewno nie są lalki dla dzieci, mają dużo małych części no, i ta cena..., nawet na pudełkach dollfie jest napisane, że są "od 13 roku życia".
A co do postaci z Lost, nie znam niestety, bo nie oglądam telewizji, hm... *^^*

9 comments:

 1. Wiesz co... mnie w tych lalkach trochę poraża jedna rzecz: proporcje ciała dziecka, no może nie u wszystkich. Te co wyglądają jak dorośli, są OK, z tą swoją melancholią. Ta z obecnego wpisu, wygląda jak nieszczęśliwa dziewczynka, i to jakoś u mnie powoduje ciarki...

  ReplyDelete
 2. Modele bardzo ciekawe - podobają mi się.Tylko kiedy znależć na nie czas.Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 3. Fotek Kate można sporo wyguglać - nie wiem czy na tym akurat jest najbardziej podobna, kolor wlosow nie ten, ale buzia i piegi podobne :)
  http://tinyurl.com/5dof8c

  ReplyDelete
 4. z Amber podoba mi się drugie i trzecie zdjęcie :] Ten fuksjowy kardigan z motylimi rękawami jest genialny :D

  ReplyDelete
 5. Ja też wczoraj przeglądałam ten album i większość modeli mi się pokrywa z Twoimi. Nie wiesz przypadkiem gdzie można zakupić ten katalog? Pozdrawiam cieplutko.

  ReplyDelete
 6. Oh, my! Gorgeuas stuff (as usually) from KH. I just wish I had the time to make any of these :)

  I love the dolls. Especially the one with bright red hair and pale complexion (I think it was posted two posts ago). A bit too expensive for me... BUT, but! YOur idea to start knitting clothes for them and than selling is good!

  ReplyDelete
 7. Ooooo so many great things. I am itching to knit a sweater this year and there are so many choices i have no idea what i will choose when i do finally get a chance to.

  ReplyDelete
 8. Ja mam w związku z Kim mieszane uczucia. Jej sweterki są ładne, ale diabeł nie tkwi u niej we wzorze tylko kroju, niby nic takiego, a pewnie jakaś bzdurka nie tak zrobiona i będzie wyglądać inaczej. Śledzę wersje dziewczyn na Ravelry i często nie wyglądaja już tak fajnie (mój ukochany Darcy :( )

  ReplyDelete
 9. I like the first one best, Amber Pagan?! But the doll, is it yours? SHe looks horrible sad and depressed...

  ReplyDelete