Thursday, December 11, 2008

Knitty

Zimowe wydanie Knitty jakoś strasznie się spóźniło! W zeszłym roku było 6 grudnia.
Ale jest, i znowu jakieś nieciekawe, hm...

Przyjemny jest sweterek
Amused, Surface jest interesujący ze względu na różnorodność tekstur, ciepłe kapcie Oomingmacks są rozczulające ^^, ciekawa jest też Maja, ale ten ścieg był już wykorzystany chyba milion razy przez różnych projektantów.
Reszta przeciętna, ogólnie nuda, wracam do mojej Sylvi! *^v^*


Acha, i Nicky Epstein mogłaby wziąć pod uwagę, że goły niemowlak niekoniecznie jest przyjemnym widokiem dla każdego...Winter Knitty is finally out there with several days of delay, as I compare the date to last year, and it's again not very interesting...

Amused is a nice sweater, Surface has interesting textures, warm slippers Oomingmacks are cute, Maja is also interesting but this stitch has been used million times by various designers.
The rest is at least average, I'm bored and going back to my Sylvi! *^v^*

And Ms Nicky Epstein could think for a moment before she decided that a naked infant is a nice view for everyone...

***

Herbatka, odbraź się na Sylvi, bo jest super - sama się robi i przybywa jej w zastraszającym tempie! *^v^*

Kath, widziałam! Boska jest ta wersja, chociaż ja szykuję się na kapturek. ^^

Weroniko, Gytha musi poczekać, Sylvi ma chwilowe pierwszeństwo. ^^


6 comments:

 1. the Oomingmacks are the only thing i have been able to really look at so far on Knitty-the site is having some issues-but i think they are adorable-i know if i made them they wouldn't be as cute.

  ReplyDelete
 2. Czekając na Sylvi przebieram nogami z niecierpliwością. Pochwal się jakimś roboczym zdjęciem :))))

  ReplyDelete
 3. widze alpine..swietna wloczka ..plaszczyk zrobi ci sie jak marzenie bo swietnie sie robi ta nitka..sama poprostu..pozdrawiam ania

  ReplyDelete
 4. You left out the best thing in Winter Knitty - may be the best thing in Knitty ever... Larus+Ardea. I LOVE them, and hope to find time to make a pair or both.

  They remind me of my old, worn out twined half-mitts:
  http://heleneh.sprayblogg.no/240906163046_tvebandstrikkundervisning_i_kvel.html

  ReplyDelete
 5. właśnie rano oglądałam rano Knitty i mam podobne wrażenia. Sylvi będzie czekać aż znajdę odpowiednią włóczkę i basta !;-)

  ReplyDelete
 6. asz racje, co do zimowego wydania KNITTY. Nuda... Odgrzewane kotlety... w sumie nic nie zaciekawilo mnie na tyle zeby biec do szafy w poszukiwaniu idealnej wlóczki, chwycic za druty i z wypiekami na buzi zacząć dziergać. Wrzucilam do kolejki beret, choc nie wiem czy zostanie on wykonany. Chyba na Ravelry widzialam ciekawsze wzory. I ciagle zapominam o przepisie na salatke. Zdaje się że grypa wylączyla mi mózg...

  ReplyDelete