Thursday, July 31, 2008

Sjoden on a budget

Byłam dzisiaj w Galerii Handlowej na wyprzedażach i udało mi się kupić kilka kolorowych ciuchów, które nazwałam sobie Sjoden on a budget! *^v^* Oczywiście nie są to ubrania Gudrun Sjoden, i na pewno nie były w takim przedziale cenowym! Za to są kolorowe i ładnie uzupełnią moją szafę, a pochodzą z Kappahl'a, Promod'u i Camaieu.
I've been to a shopping mall today and left with some Summer sale clothes, that I called Sjoden on a budget! *^v^* Of course none of them is by Gudrun Sjoden and definitely none of them cost as much! They are colourful and will be a nice addition to my wardrobe, they come from Kappahl, Promod and Camaieu.


Widzę, że aparat trochę pozmieniał kolory - dolna bluzka jest ciemnomalinowa, a trzecia od dołu - jasnoruda. ^^
I can see that my camera changed the colours a bit - the bottom blouse is dark raspberry, and the third one from the bottom - light reddish brown. ^^

Przy okazji, dostałam komplementy od sprzedawczyni w Camaieu - to znaczy nie ja, tylko Sunyata! Byłam dumna jak paw! *^v^*
Btw, I got some compliments from the shop assistant in Camaieu - well, not me, but Sunyata! I was proud as a peacock! *^v^*

Do skończenia Malvy został mi jeden kwadrat, dziś mam nadzieję ją już blokować na noc.
To finish Malva I have only one square to crochet, I hope to wet block it overnight.

5 comments:

 1. Podziwiam zacięcie do zakupów. Jak tylko wchodzę do galerii to już mam ochotę wyjść. Wolę zdecydowanie zakupy w secondhand'ach! To jest dopiero wyzwanie.

  A co do Sunyat'y to wcale nie dziw, że jest chwalona, a Ty możesz czuć się rozgrzeszona i dalej się puszyć z dumy :p

  ReplyDelete
 2. Sunyata bez wypełnienia nie zebrałaby owacji - jestem pewna :-)

  ReplyDelete
 3. Zgadzam się z Hersylią i nie do końca zgadzam z Fiubzdziu :) Ciucholandy wymagają dużego zacięcia do kopania w stertach ubrań, co w sumie w okresach wyprzedaży jest podobne do zwyczajnych sklepów;)

  ReplyDelete
 4. yay for new clothes-always makes me feel better especially when you findi something similar to and expensive item and its so much cheaper.

  ReplyDelete
 5. Pozdrowienia z Czarnogóry
  Jest druga w nocy
  Siedzę sobie nad brzegiem morza i po sprawdzeniu poczty zajrzałam do google readera
  mam ze sobą druty a jadąc tutaj wydziergałam czapkę ale na drutach - szydełko zostawiam na jesień

  ReplyDelete